Barabasz – Pietro Sarubbi, nawrócony spojrzeniem Jezusa

Film Mela Gibsona „Pasja” mocno poruszył opinię światowa. Jeśli samo oglądanie budziło tak mocne emocje, to co dopiero granie w tym filmie. Niezwykła przygodę przeżył Pietro Sarubbi, odtwórca roli Barabasza. Jego czas obecności w akcji filmu, to tylko trzy minuty. Jednak nagrywanie trwało trzy tygodnie! Reżyser nalegał, by Barabasz mijając aktora grającego Jezusa spojrzał mu w oczy. Pietro robił to na próbach wiele razy, ale pierwszy raz  … zobaczył oczy samego Jezusa, a nie Jima Caviezel, głównego aktora filmu. Ogromna dobroć i miłość, nie dała mu spokoju przez rok i całkowicie zmienił swoje życie.  Grywał zawsze czarne charaktery i jak twierdzi nie różnił się bardzo od postaci, które kreował.  Jak zawsze, warto osobiście go posłuchać.

Jim 

Ciekawe artykuły i wywiady:

idziemy.pl   http://www.polskieradio.pl

Odpowiedź do artykułu “Barabasz – Pietro Sarubbi, nawrócony spojrzeniem Jezusa

  1. Andrzej

    Doświadczenie miłości i dobra – Boga, zmienia nas. Pamiętam zdziwienie Howarda Storma, kiedy spotkany poza materią Jezus wyjaśnia mu, że plan Boga polega na wciągnięciu ludzkości w miłość… Środkiem ma być nasze posłuszeństwu przykazaniu miłości. Jezus nie chciał od Storma zbudowania kościoła, ale wolał by troszczył się o osoby z którymi jest. Jak to działa? Pietro nie mógł zapomnieć oczu Jezusa i … całkowicie zmienił swoje życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij