Basi droga do poznania Ojca

Często świadectwa odnalezienia duchowego sensu życia zaczynają się od wspomnień złego dzieciństwa. Basia miała fantastyczne!

 Kochających się i ją rodziców. Rozczarowanie zaczęło się od zobaczenia prawdy o środowisku młodych ludzi. Ich niedojrzałość i często w relacjach uleganie „wolności”, co jest skorelowane z nietrwałością i po prostu brakiem prawdziwej  miłości. Bardzo rozczarowujące, jeśli się chce czegoś normalnego i trwałego. W odruchu obronnym aniaobarczyła mężczyzn   winą  tej sytuacji czyli została feministką! Tylko co wynika z takiego manewru obronnego? Pustka i brak rozwiązania! Basia miała szczęście i spotkała się ze świadectwem, że Boga można osiągnąć przez prośbę do niego skierowaną. TAK! Wynikająca z głodnego serca prośba zmienia nasze życie. Bóg odpowiada, kiedy tylko może. Nasza wola trzyma dla niego drzwi zamknięte lub je otwiera. Niech sama o tym opowie:

To naprawdę radość dowiedzieć się, że Bóg jest i poznać wspólnotę ludzi znających go.  Nie jest to jeszcze Niebo, bo droga przemiany wewnętrznej i uzdrowienia serca nie jest prosta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij