Colton Burpo wie, że Niebo jest i będzie się nam tam podobało.

Historia małego chłopca,colton2 który opowiadał rodzicom o wizji Nieba jaką miał podczas choroby. Spotkał tam Jezusa, swojego dziadka, a nawet siostrę, która zostało poroniona przez mamę Coltona. Posłuchajcie sami:

Mijają lata, a Colton potwierdza swoje doświadczenie, pomimo chamskich szyderstw i zaprzeczeń nawet wśród wierzących. Jego ojciec jest pastorem w Crossroads Wesleyan Church w Imperial, Nebraska.

colton3

Wysuwane są zastrzeżenia do jego wizji. Do kilku chciałbym się odnieść.

1.Colton był chory, ale nie umarł według szpitala. Dlaczego był wtedy w Niebie?

Do wizji Nieba śmierć nie jest potrzebna i Jezus powiedział Coltonowi, że nie umrze!

Czasu w wieczności prawdopodobnie nie ma! Przynajmniej w naszym sensie.

3.Ludzie w Niebie mają skrzydła – może po prostu wizja zdolności do przenoszenia się. Pisarka proponowała Burpo, by usunął ten fragment ze swojej relacji, bo znajda się ludzie kwestionujący całą wizję z tego powodu. Nie zgodził się …

2.Colton nie widział Piekła! – Nie wiem po co Bóg miałby je pokazywać czteroletniemu dziecku… Mnie przekonuje, że Colton trwa przy swojej wizji dzielnie znosząc szyderstwa zdolne załamać doświadczonych ludzi. Głosuję za prawdziwością doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij