Crystal spotkanie z Miłością

Życie Crystal McVea było naznaczone koszmarem seksualnego wykorzystywania jej od 3 do 12 crystal_abcnewsroku życia. Skutki są straszne, ale istnieje moc większa od każdego zła.

Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne wydało rezolucję, w której sprzeciwia się wykorzystywaniu seksualnemu dzieci. Seks dorosłych z dziećmi został w niej określony jako krzywdzący, naganny, oparty na wyzysku i przykładnie karany przez prawo. Wśród skutków seksualnego wykorzystania zostały wymienione takie problemy zdrowotne jak zaburzenia odżywiania, myśli samobójcze, trudności w uczeniu się, depresja, niepokój, strach, wycofanie społeczne i problemy behawioralne. Ponadto Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne dystansuje się od wszelkich publikacji i organizacji, które popierają stosunki seksualne między dziećmi a dorosłym. 1

Crystal do wszystkich koszmarów – skutków krzywdy jej uczynionej, dodatkowo przeżywała gigantyczny bunt przeciwko Bogu. Nie mogła pojąc jak mógł On dopuścić do tego.

Wszystko zmieniło się podczas rutynowego zabiegu w szpitalu. Doszło do poważnych komplikacji. Crystal stanęła przed bramami wieczności…

Dla mnie niesamowicie odkrywcze w jej doświadczeniu jest doświadczenie istoty Boga – Miłości. My na nią nie zasługujemy, ona nas nie odrzuci. Niestety, ale to już wiem z innych źródeł, my możemy to zrobić.

Wywiad telewizyjny(angielski):

  1. Wikipedia

Odpowiedź do artykułu “Crystal spotkanie z Miłością

  1. Marek

    Doświadczenie spotkania z Bogiem – Miłością jest marzeniem do realizacji bez tak drastycznych okoliczności! Na tysiące sposobów, z których opiszę dwa:) Znaleźć czas codziennie na medytację w ciszy wersetów biblijnych, prosząc Boga o Obecności! Drugi, to spędzać chwile w ciszy w otwartym kościele. Cisza pomaga! Pamiętajmy, że kołaczącemu są otwierane drzwi, jak Jezus obiecuje w Ewangelii. 🙂
    Ps. Zbliżając się do Światła zaczynamy też widzieć ciemność w sobie i naszym otoczeniu. Nie da się więc niczego osiągnąć bez wytrwałości i gotowości do stawienia czoła przeszkodom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij