Jezus wigilijnego cudu – świadectwo Emmy McKinley

Pamiętacie opis  Jezusa uzdrawiającego paralityka przy sadzawce Siloe?emma

Znajdował się tam pewien człowiek, który już od lat trzydziestu ośmiu cierpiał na swoją chorobę. Gdy Jezus ujrzał go leżącego i poznał, że czeka już długi czas, rzekł do niego: «Czy chcesz stać się zdrowym? Odpowiedział Mu chory: «Panie, nie mam człowieka, aby mnie wprowadził do sadzawki, gdy nastąpi poruszenie wody. Gdy ja sam już dochodzę, inny wchodzi przede mną». Rzekł do niego Jezus: «Wstań, weź swoje łoże i chodził Natychmiast wyzdrowiał ów człowiek, wziął swoje łoże i chodził.

Ew. Jana 5.5-9

Jezus z własnej inicjatywy uzdrowił tego człowieka… Kiedy słucham świadectwa Emmy ten sam Jezus w nim się pojawia:

Wypowiedzi lekarzy z kliniki opiekującej się Emmą:

“While I currently cannot offer a clear medical explanation for her dramatic improvement, and cannot speculate regarding other possible interpretations, I am nonetheless delighted with Ema’s recent progress,” Dr. David Bell, McKinley’s primary doctor at Mayo Clinic for the past 10 years, wrote after the miracle.

Dr. C. Robert Stanhope, a Mayo Clinic surgeon of 30 years, offered this: “What happened ą możłiwością wyjasnienia.to Ema last Christmas is simply not explainable to my knowledge from a medical perspective. I believe the only explanation has to be that God intervened in her life with a miracle.”

Krótkie tłumaczenie:

Dr Bell, naczelny lekarz kliniki: Nie jestem aktualnie w stanie wyjaśnić medycznie gwałtownej poprawy jej zdrowia i nie mogę spekulować, ale cieszę się, że zaszła.

Dr Stanhope, chirurg w klinice z trzydziestoletnim stażem: Co się stało z Emmą w poprzednie święta Bożego Narodzenia jest niewyjaśnialne medycznie. Sądzę, że cud zdziałany przez Boga jest jedynym co pozostaje.

Ciekawe są Emmy spostrzeżenia co do szaty Jezusa. Warto porównać z tekstem Pisma.

Po sześciu dniach Jezus wziął z sobą Piotra, Jakuba i Jana i zaprowadził ich samych osobno na górę wysoką. Tam przemienił się wobec nich. Jego odzienie stało się lśniąco białe tak, jak żaden folusznik na ziemi wybielić nie zdoła.

Ew. Marka 9.2-3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij