Krzysztofa Krawczyka odkrycie Boga

Posłuchajmy :

 

Czas młodości to często okres szalonego życia dla wielu i Krzysztof jest tu wręcz typowym przykładem.

Może znowu dajmy jemu samemu głos:

Wspomina  w licznych wywiadach dzieciństwo w wierzącym domu i swoje porzucenie wiary po pogrzebie ojca. Po latach przybył do parafii na Jackowie ze swoją przyszłą żoną i zobaczył ” ludzi rozmodlonych, wzruszonych, ze łzami w oczach ściskających w rękach różańce”.  Zmieniło go to całkowicie! Zrozumiał, że Bóg jest nam niezbędny do życia!  Z nim można przezwyciężyć swoje upadki i mieć nadzieję na dobrą przyszłość. Warto przeczytać jego wywiady, w których opowiada o swojej drodze.

Wywiad w „dziennik.pl”  Wywiad w „fakt.pl” Wywiad w „niedziela.pl”

Odpowiedź do artykułu “Krzysztofa Krawczyka odkrycie Boga

  1. Andrzej

    Czytałem komentarze pod wywiadami Krzysztofa i wiele niestety jest zjadliwych. Zastanawia mnie to… Dlaczego tak irytuje ludzi Krzysztof? Oczywiście zawsze zostaje uniwersalny motyw złości z powodu lustra. Cudze nawrócenie oświetla mojego brak, co jest bardzo wewnętrznie nieprzyjemne i zawsze wywoływało nienawiść do proroków. Chyba też drugi motyw, już nawet uwzględniony w przypowieści o synu marnotrawnym ma swoje miejsce… Starszy brat źle patrzy na młodszego wracającego, bo „przetracił majątek z nierządnicami” i teraz jest kochany przez Ojca! Ja wolę z Bogiem powtarzać: ten brat nasz był martwy, a ożył i JEST się z czego cieszyć. Ps. My oczywiście lepsi od niego nie jesteśmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij