Leszka Korzenieckiego dramatyczne spotkanie z duchowym złem

Jak rozumiem w trzech filmikach przedstawiona jest historia sprzed 1992 roku. Doświadczenie dziecka i młodego człowieka. Czasem można mieć wrażenie, że słuchamy relacji z choroby psychicznej, ale nie, są powody by uwierzyć interpretacji opowiadającego.  Jak mawia każdy z nas oddycha powietrzem, choć nie wszyscy wiedzą z czego się składa. Podobnie brak świadomości istnienia duchowego zła nie chroni przed nim otwierających drzwi do tego wymiaru. Leszek je otworzył i tylko Bóg mógł go potem ocalić.

Minęły lata i teraz Leszek Korzeniecki jest innym człowiekiem. Głosi ciekawe i radykalne w treści kazania w ewangelicznych zborach. Jak mu się udaje świadectwo w życiu prywatnym – nie mam wystarczających danych. Zdjęcie jest aktualne – kadr z jednego z jego filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij