Jezus jest Drogą, Prawdą i Życiem.
 
Strona  Główna Portal Pomoc Kontakt

Ojciec Makary

Ian McCormack

Żydzi Mesjańscy

Howard Storm

Nick Vujicic 

Daniel Ekechukwu 

Aviad Cohen

Jezu ufam TobieCo piątek w kairskim kościele koptyjskim odbywa się nabożeństwo prowadzone przez ojca Makarego. Kapłan najperw wyjasnia naukę Pisma Swiętego, następnie wszyscy modlą się liturgicznie. Nie zabraknie Ojcze Nasz po arabsku - "Abana levi fisamawat". Następnie Ojciec Makary wyrusza na spotkanie swoich gosci gotów uwalniać od demonów, proklamować uzdrowienie chromym, uwolnienie związanym magią ... . Sam kapłan jest przykładem wolności , radości i mocy. 

Zobacz pokój i radość w  Duchu Świętym obecne w "Abouna Makari".


Sposób oglądania: prawy klik na obrazku i wybierz opcję zapisz element docelowy jako . Następnie ściągniety plik najlepiej obejrzeć w  Windows Media Player.

Nauczanie "Abouna Makari":

Uwielbiajmy Pana. Klaszczmy dla Pana, ktory jest tutaj z nami. To Ty Panie nas tu zgromadzileś Ty jesteś nasza radością. Ty jesteś naszym Ojcem pelnym milości. Bądź błogoslawiony Panie. Mój umiłlowany jest słodki ( Pieśn nad Pieśniami). Mój umiłowany jest pełen miłosierdzia. Dam wam teraz moje świadectwo. Będziecie się śmiac ze mnie.

Posłuchaj co mowi duchowny po uwolnieniu  z opętania kobiety nie znającej arabskiego (angielski!).

Ojciec Makary z Kairu to kapłan pozwalający nam zobaczyć żywą ewangelię i moc Boga objawiającą się nam na ratunek.

Zapewne nie pomoże to świadectwo niewierzącym, bo oni często NIE chcą wierzyć w rzeczywistość duchową, ale wszystkim otwartym i poszukującym mam nadzieję potwierdzi: Bóg jest, działa przez Mesjasza Jezusa z Nazaretu dla naszego dobra.

OSTRZEŻENIE:

FILMY POKAZUJĄ  OSOBY OPĘTANE, MOCĄ BOŻĄ UWALNIANIE OD ZŁA!

JEŚLI ODCZUWASZ LĘK LUB JESTEŚ SŁABEGO ZDROWIA NIE JESTEM PEWNY, CZY POWINIENEŚ JE OGLĄDAĆ!

JEDNAK WIDZIMY NA NICH RÓWNIEŻ ZŁO PANICZNIE!!! BOJĄCE SIĘ OBECNOŚCI JEZUSA, CO UWALNIA NAS OD LĘKU ...
 
Jeśli chcesz być bezpieczny wobec osobowego zła to:
- nie otwieraj drzwi demonom przez wywoływanie duchów, magię , wróżby, amulety, wschodnią duchowość, jakkolwiek pojęty satanizm,
- zostań obywatelem Królestwa Bożego, którego władca - Jezus  z Nazaretu , Zbawiciel świata jest źródłem panicznego lęku wszelkich  podobnych upadłych istot.
Jeśli czujesz się napastowany lub zniewolony to, być może, będzie Ci potrzebna pomoc egzorcysty.
Wielu kapłanów wykonuje podobną służbę jak Ojciec Makary.  Kontakt możesz zdobyć dzwoniąć do miejscowej kurii biskupiej lub parafii.
Kilka ważnych uwag:
-osobowe zło nie może wszystkiego! Bóg jest Miłością i dba nawet o tych, którzy nie przejmują się
jego istnieniem,
-Bóg szanuje naszą wolność i, jeśli dobrowolnie otwieramy drzwi  demonom, one mogą wyrządzić nam krzywdę,
-wiele problemów psychiatrycznych lub psychologicznych może wyglądać jak zniewolenie lub opętanie.
Jeśli zajmowałeś się okultyzmem  nie jesteś stracony! Oddaj swoje życie Jezusowi, przyjmij jego ofiarę krzyża za ciebie, proś o przebaczenie i miłosierdzie, pójdź do spowiedzi.
Jeśli podpisałeś cyrograf również NIE jesteś stracony! Nikt wiedząc kim naprawdę jest szatan i jak wygląda istnienie w jego świecie nie zrobiłby tego. Bóg znajdzie podstawy do miłosierdzia dla Ciebie!
Największą jest jego przelana krew za nas. Czeka cię walka i trudne chwile, ale ZWYCIĘSTWO  należy do Jezusa  Zbawiciela Świata, Króla Królów i Pana Panów, przed którym ugiąć kolano muszą WSZYSTKIE ISTOTY STWORZONE.

Fragment modlitwy z 2 stycznia 2009 roku w Kairze, Mokrosia

Nadia

Ojciec Makary każe powiedzieć demonowi kontrolującemu Nadię  kim jest Jezus, ten wykręca się wrzeszcząc w końcu alla!(Bóg) , co Koptowie obecni w kościele przyjmują z aplauzem.W kraju islamskim to świadectwo potrzebne. Następnie Abouna odmawia egzorcyzm. Przybliżone tlumaczenie:
W imieniu Jezusa z Nazaretu, Mesjasza, mocą jego życie dającego krzyża, mocą jego Ducha Swiętego nakazuję każdemu duchowi opuszczenie ciała, niszczę wszelką władzę szatańską nad tym ciałem i zakazuję powrotu, niszczę wszelkie związania magią. Powtórzę ten egzorcyzm jeszcze  dwa razy dokonując zanurzenia w poświęconej wodzie i tchnieniu Ducha. Oświadczam w imieniu Jezusa z Nazaretu Mesjasza, że po trzeciej turze to ciało będzie wolne od szatana.
Na koniec egzorcyzmu kapłan wypowiada amen.
Wolna już Nadia odpowiada swoim głosem na pytanie jak masz na imię( ismaki?)
W odpowiedzi słyszy:  Mesjasz cię uzdrowił! 

Tłumaczenie konsultowane z  wierzącym  z Egiptu (brak "ogonków"):

Zamknij sie (ucisz sie). W imie Jezusa zloz rece i nie ruszaj nimi, nie ruszaj sie. Czy znasz Jezusa? Kto to jest Jezus? Kim jest Jezus? Ucisz sie (zamknij sie). Kim jest Jezus Chrystus? Mowie w Imie Jezusa! W Imie Jezusa-mow! Nie rozumiem!
(Teraz diabel przemawia przez kobiete,wczesniej slowa byly niezrozumiale-bylo to wycie) Kobieta: Zabije twoje dzieci! (Chodzi o grozbe szatana, ze zabije dzieci tej kobiety)
 Ojciec Makary: Ty nie mozesz! Bo one sa w mocy Jezusa! W Imie Jezusa powiedz kim jest Jezus Chrystus!
Diabel (kobieta): Syn Bozy! (Wszyscy klaszcza)
Teraz bede trzykrotnie cie blogoslawil krzyzem. Ty ktory jestes w tym ciele wyjdziesz z niego i nie wrocisz wiecej! W Imie Krwi Jezusa plynacej z Krzyza. W autorytecie Jezusa, ktory daje zycie, ja rozkazuje  wszystkim duchom. Duchu, ktory zamieszkujesz w tym ciele, wyjdz z tego ciala. Wszystka magia, czary, niech wszystie dziela diabla wyjda z niej!
W Imie Jezusa z Nazaretu! (Trzykrotnie blogoslawi) To cialo jest juz wolne, jest uporzadkowane ( w porzadku Jezusa)! W Imie Jezusa z Nazaretu. Ja przecinam wszystkie wiezy. Amen
Teraz mozesz ruszac rekami. Jakie jest twoje imie? Kobieta: Nadia. O.Makary: Jezus Chrystus cie uwolnil Nadio.

Kolejny film przedstawia typowy dla Ojca Makarego egzorcyzm. Formuła jest identyczna jak zawsze.

Warto zauważyć usiłowania demona opóźnienia  wyrzucenia go z  ofiary  i ... ogromną wdzięczność jaką czuje uwolniony człowiek wobec kapłana. Jak zawsze Abouna kończy słowami: Mesjasz cię uwolnił!

Następny egzorcyzm jest wyjątkowy, bo uwalniana osoba jest cudzoziemką i nie zna arabskiego.

Demon jednak doskonale rozumie treść egzorcyzmu! Abouna jest zmuszony komunikować się z uwolnioną kobietą po angielsku, co  nam również daje szanszę zrozumienia .

(Dla tych, którzy jeszcze nie mówią po angielsku: 

-Jezus Mesjasz uzdrowił Cię. Czy wierzysz! Tak wierzę. Dziękuję Boże. Proszę przebacz mi . Przebacz mi wszystkie grzechy. )

Może wystarczy już    relacji z egzorcyzmów, bo choć widzimy chwałę i dobroć Boga, to również  świat osobowego zła jest tu pokazany. Naszym celem jest pokój i życie w Bogu.  W upadłych istotach nie ma już niczego z serca Ojca.

Archanioł Michał , którego imię znaczy: któż jest jak Bóg?, to znakomity przykład właściwej postawy.

.