Michała Bóg ponownie odnaleziony

Jak to jest być w raju? Wie nie tylko Adam i Ewa!michal Pan daje czasem przedsmak takiego stanu. Obecność Boga jest źródłem tak wielkiego Pokoju, że nie wierzy się w zło!  Bardzo złudne, bo za furtą już wesoło nie jest. Niektórzy z nas doświadczają cząstki raju w postaci dobrej rodziny, uczestnictwa w życiu kościoła i płynącego stąd poczucia bezpieczeństwa i zwyczajności. Tylko łatwo posłuchać pokus i wyjść szukać czegoś jeszcze lepszego. Poza domem Ojca nie ma lepszych rzeczy. Są oszustwo pożądania nazywane miłością i zniewolenia …  Michał opowiada swoją  historię odejścia i powrotu. Już teraz wie, że NIC nie jest cenniejsze od Emmanuela Jezusa . Królestwa Bożego NICZYM zastąpić się nie da. Warto posłuchać:

Nawet jego imię jest symboliczne. 🙂 Micha El – po hebrajsku któż jak Bóg. Piękne imię archanioła Michała, wodza zastępów Nieba.  Szlachetny dowódco, prosimy pamiętaj o nas w swoich rozmowach z Panem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij