Mistyczne świadectwo wiary Glorii Polo

Wierzę. W Boga, niebo, piekło i czyściec. Szczególną atencję mam wobec dusz czyśćcowych, więc musiała dotrzeć do mnie książka Glorii Polo „Trafiona przez piorun. Stałam u bram nieba i piekła”. Przeczytałam książkę o kobiecie, która trafiona piorunem, była poważnie ranna i przez kilka dni znajdowała się w śpiączce. Wtedy, kiedy lekarze walczyli o jej życie, ona przeżyła spotkanie z Bogiem. Pan pokazał jej Księgę Życia, pokazując wszystkie jej grzechy i całe zło, które przenikało jej dotychczasowe życie.
Pan okazał jej swoje miłosierdzie, pozwolił przeżyć i stać się świadkiem Jego miłości do ludzi.
To, co mnie fascynuje w świadectwie Glorii Polo, to absolutne stanięcie w prawdzie i pokorze, kiedy publicznie spowiada się ze swoich grzechów. Lektura tego niezwykłego wyznania win, pozwoliła mi wejrzeć w swoje wnętrze i jeszcze raz ocenić tak swoje postępowanie, jak uczyniła to Gloria Polo.

Oficjalna strona Glorii Polo po polsku Perły świadectwa

 

2 odpowiedzi do artykułu “Mistyczne świadectwo wiary Glorii Polo

  1. Tomasz

    Słuchałem z trudem… Bo ogień Sądu dociera i do czytelnika. Tylko miłosierdzie Boże jest większe od naszej słabości. Do tego wierzę Jezusowi, że życie spędzone na trwaniu w Nim JEST owocne i to obficie! Widzimy spotkanie Pana z kimś równie upartym jak nasze feministki, choć jakiś słabiutki związek z Bogiem istnieje. Niestety, jedyną sytuacją w której Gloria zaczęła myśleć było wiszenie na Piekłem trzymaną za nogę przez Michała Archanioła! Bardzo drastyczne, ale sadząc z jej świadectwa konieczne by ją uratować. Na Ziemi żyjemy w „naszym” królestwie, w którym władzę często przekazujemy szatanowi! Można totalnie zlekceważyć miłość Boga, jego prawa, ale życie się kończy i to kim jesteśmy określa gdzie jest nasza wieczność. Bez miłosierdzia Pana i modlitw za Glorię, jej byłaby w Piekle!
    Jeszcze jedna uwaga: to jest Brama Sprawiedliwości. Czytałem gdzieś, ze Jezus powiedział do Glorii: córko, proś Mnie o Miłosierdzie. Usłyszał: nie potrzebuję, bo jestem ok! Szczerze? Współczuję Panu! Taki okropny uparciuch!

  2. Mirella Autor

    Dla mnie przeczytanie tej książki było swoistym trzęsieniem ziemi…Nie miałam świadomości, jak może wyglądać czyściec. Byłam przekonana o tym, że to miejsce li i jedynie przejściowe do nieba… A przecież modlę się „O dusze w czyśćcu CIERPIĄCE”..Od momentu przeczytania książki o ojcu Pio i jego przywiązaniu do dusz czyśćcowych, modlę się za nie nieustannie. Książka „Trafiona piorunem” tylko utwierdziła mnie w tej powinności.
    Co ważniejsze, jej bezkompromisowe wyznanie grzechów, uświadomiło mi ile swojego zła nie dostrzegałam. Pomimo tego, że byłam już na właściwej drodze, po częstych spowiedziach…To świadectwo Glorii Polo pozwoliło mi na ostateczne rozprawienie się z przeszłością. I za to jestem Bogu wdzięczna, że wysyła ludzi z Dobrą Nowiną. Tylko trzeba chcieć wysłuchać przez nich Jego posłania miłości i miłosierdzia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij