Nathanaela Flocka Bóg większy od homoseksualizmu, narkotyków i deprawacji

Zmiana w życiu Nathanaela nastąpiła już ponad siedem lat temu i jest zwycięski do dziś. Ważny jest czas, bo weryfikuje emocje…  Przełomowy był sen. Ogromny wąż wciągający w głębiny oceanu i krzyż, przybliżający się kiedy się o nim pomyśli. Dotknięcie go, jak dla chorej na hemofilię w Ewangelii, uwalnia od potwora i grozy śmierci.

Warto wysłuchać uważnie.

Historia ma trwały happy end, jednak nie bez walki. Nathanael prowadzi blog i jest obecny na Twitterze

Nie jestem byłym homoseksualistą

Dla nieznających angielskiego w największym skrócie – Flock nie określa się przez przeszłość, ale przez najgłębszą tożsamość, dziecka Boga. Jego zwycięstwo, to  raczej cud obecności Ducha dającego wolność od ciała. Przyszło po walce. Nathanael zachęca chrześcijan do unikania języka agresji wobec homoseksualistów, a sam doświadcza jej wiele.  Obecność Boga w nas to realna rzeczywistość, kiedy naprawdę o nią prosimy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij