Od dżihadu przeciwko chrześcijanom i Żydom, do Jezusa – Jerry Rassamni

Jerry wychował się w islamskiej wiosce w Libanie. W czasie wojny domowej jego wioska była bombardowana przez chrześcijańską milicję. Nienawidził ich z całego serca, ale Żydów jeszcze dziesięć razy mocniej. Wziął udział w walkach po stronie muzułmańskiej. Opisuje jak chciał zabić mężczyznę pociągającego za liny dzwonnicy w kościele.

Osobista opowieść ( angielski)

Na szczęście uchylił głowę w ostatnim momencie.  Jerrego  obrazy z wojny – ludzie umierający w kałużach krwi na ulicach przekonały, że w nim jest ciemność, a nie dobro. Taką samą ciemność widział w innych!

Udało mu się uciec do USA i tam zakochał się bez pamięci w chrześcijance. jerryfamily Zgodził się zaakceptować, że przyszłe dzieci będą wychowane jako chrześcijanie, ale sam pozostanie w Islamie. Przed ślubem przeczytał jednak dwa razy cała Biblię by znaleźć w niej potwierdzenie swojego islamskiego wyboru. Stało się inaczej, bo Bóg Biblii jest Abba – Kochającym Ojcem dla ludzkości. Żadne określenie Alllacha tak o nim nie mówi!

Jerry wiedział, że zbawienie ludziom jest konieczne potrzebne, bo doświadczył swojej i innych ciemności wewnętrznej! Teraz jest szczęśliwym chrześcijaninem i wspomina o wyznawcach Islamu mających sny o Jezusie, zachęcających ich do jego przyjęcia.

Film z CBN ilustrujący świadectwo Jerry’go (angielski)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij