On leczy złamanych na duchu i przewiązuje ich rany – świadectwo Doroty

Dorota od dzieciństwa miała poczucie, że nie przynależy do swojego miejsca. Czuła lęk i starała się znaleźć rozwiązanie przez rożne lektury. Nie akceptowała siebie i sądziła, że inni jej także nie akceptują. Widziała tylko swoje porażki. Sądziła, że sobie nie poradzi w życiu, a jej wartość jest zerowa. Boga widziała jak wymagającego, a samą siebie jako niezdolną do niczego dobrego.

Przez pewien czas udawało się jej oszukiwać otoczenie, że daje sobie radę, aż znalazła się w stanie ostrego kryzysu – opisuje go jako powrót do stanu „embrionalnego”.

Zaczęła słuchać rekolekcji o wartości człowieka – słuchała ich  wiele razy. Zrozumiała, że ma wartość, ale straciła jej poczucie! Głoszącym był ksiądz Krzysztof Grzywocz. Przykład jego wykładu o depresji.

Dorota powoli przyjmując Jezusa i otwierając się na wspólnotę w Panu, odnalazła swoją moc i radość życia.

Posłuchajmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij