Po Kristen przejechały 33 wagony towarowe…

Kristen była szczęśliwą nastolatką. W szkole popularna i miała wszystko o czym marzą dziewczyny. Wpadła w depresję kiedy czwórka jej przyjaciół umarła. Jedna osoba na  guza mózgu, dwoje w wypadku, a czwarta popełniła samobójstwo… Od tego momentu zamknęła się w sobie.  Posłuchajmy:

Dramatyczna historia…  Warto nauczyć się od Kristen jej sposobu na szczęście, bo odnalazła swoją drogę. To Jezus osobiście przyjęty jako Pan i Zbawiciel na podstawie Słowa odczytanego z Ewangelii. Nie wszystko! Aktywne życie wśród naprawdę wierzących ludzi. I na tym nie koniec! Kristen służy osobom dotkniętym depresją.

Odpowiedź do artykułu “Po Kristen przejechały 33 wagony towarowe…

  1. Puella Clara

    Bóg kocha swoje dzieci i do każdego chce dotrzeć. Czasem w bardzo dramatycznych okolicznościach, jak u Kristen. Ważne, żeby nasza odpowiedź była „Tak!” Wtedy życie na ziemi nabiera już niebiańskiego smaku.
    Dziękuję, Tomaszu, za to kolejne świadectwo:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij