Radykalni

 

 

 

1radykalni

 

 

Książka „Radykalni” to zbiór wywiadów Marcina Jakimowicza z muzykami związanymi z polską muzyką rockową-Tomkiem Budzyńskim, Grzegorzem „Dzikim”, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżlewiczem. Kilkanaście lat temu, wszyscy oni nawrócili się. Fakt ten był sporym zaskoczeniem, a muzycy w licznych wywiadach opowiadali o swoim dawnym życiu i i tym, czego dokonał w nich Jezus Chrystus.

Niezwykłe są to opowieści, czasem pełne dosadnych słów, ale mocno opisujące ich metanoję. Niesamowite jest to, że oni nadal śpiewają ostro i rockowo i nie przeszkadza im to w żaden sposób, by głosić Ewangelię .

Jasne jest, że w środowisku muzycznym, przyznanie się do wiary w Chrystusa, mogło spowodować ich kompletną marginalizację. Jednak wszyscy oni pozostali wierni swoim ideałom, nie rozmienili wiary na drobne popularności. Ich twórczość jest drogowskazem dla wielu młodych, którzy opuścili Kościół.

 

Perły inspiracji

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij