Przykład egzorcyzmu, potęga imienia Jezus!

Może znasz koptyjskiego duchownego, dla którego słowa  „(…)  uzdrawiajcie chorych, (…) wypędzajcie złe duchy (…)” /Mt 10, 7-8/  są realizowanym powołaniem?  Zapraszam na spotkanie z Ojcem (Abouna ) Makarym z Kairu. Zobacz film (uwaga –  dla odważnych – szybki egzorcyzm). Kliknięcie obrazu uruchomi pobranie krótkiego filmu w formacie wmv.

Ojciec Makary

Film jest fragmentem znacznie dłuższej relacji z  modlitw, jakie odbyły się w Kairze 14 listopada 2008 roku. Przedstawia niezwykły egzorcyzm. Abouna Makary po egzegezie biblijnej i modlitwie liturgicznej wyrusza z poświęconą wodą  na „obchód” wiernych i gości-muzułmanów. Zdarza się często, że spotyka opętanych i dzieją się wtedy sceny żywcem wyjęte z Ewangelii. Tym razem to nie potępieńcze wrzaski go zatrzymały, ale, jak sądzę,  zło dostrzeżone w oczach młodego człowieka! Egzorcyści czują spojrzenie szatana!
Kapłan pyta: „Jak masz na imię? W imię Jezusa z Nazaretu, Mesjasza – kim jesteś ?”  Demon : „Zwierzę”.  O.Makary: „Wobec Chrystusa nie jesteś zwierzę! Na twarz!” (przed Jezusem). „W imię Jezusa z Nazaretu, Mesjasza – na twarz!” Demon wykonuje rozkaz i opuszcza człowieka. Na pytanie O. Makarego: „Jak masz na imię?”  zdumiony młody człowiek odpowiada: „Hosni” i uśmiecha się,  szczęśliwy z odzyskanej wolności. Kapłan ogłasza: „Mesjasz cię uzdrowił!”
Więcej informacji i krótkich filmów : Ojciec Makary
Ogromny zbiór podobnych filmów na stronie:   www.fathermakary.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide