O nas

Zastanawialiście się kiedyś nad całym obrazem świata? Mnie się zdarza 🙂 Ziemia malutka wobec wszechświata, ale piękna, żywa , czasem obca i groźna.

W czasie zmieniające się oblicze natury i tak wiele już pokoleń ludzkich… Od malutkiej komórki, do starca, a potem co? Nicość jak wydaje się naszym oczom? Zadziwiające, ale kiedy wyciągnie się SZCZERZE ręce do „nieistniejącego ” Boga On odpowiada i daje się poznać.  Co to znaczy szczerze? Z gotowością do akceptacji i wierności w niej , jeśli ON jest.  Nie w stylu: hej, zrób mi kilka fikołków przed oczami, może w Ciebie uwierzę…

Przygoda osobistego „odkrycia” Boga przez ludzi jest stałym wydarzeniem w historii świata. Na tej stronie będziemy się starać, byście mogli się podzielić swoimi historiami i poznać doświadczenia  innych.

Niech Pan rozpromieni swoje Oblicze nad Wami! 

earth-and-moon

Ziemia i Księżyc w dłuugiej relacji 🙂

 

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij