Symbolika perły

W Biblii perła symbolizuje coś niesłychanie cennego, najlepszego. Samo Królestwo Boże jest przyrównane do najcenniejszej możliwej perły!

Mt 13 Dalej, podobne jest królestwo niebieskie do kupca, poszukującego pięknych pereł. Gdy znalazł jedną drogocenną perłę, poszedł, sprzedał wszystko, co miał, i kupił ją.

Bramy Niebiańskiej Jerozolimy     (Nieba) są perłami!

A dwanaście bram to dwanaście pereł: każda z bram była z jednej perły (Ap 21,21)

pearl

Świadectwa spotkania z Bogiem zamieszczone na tym portalu i oczywiście wszelkie prawdziwe, są jak brama do Nieba. Mogą nas otworzyć na Jezusa, który uwalnia od grzechu i obdarza nowym życiem. Obdarza szczęśliwą Wiecznością!

Życzę przejęcia Słowa Boga – Jezusa Mesjasza.

Wszystkim tym jednak, którzy Je przyjęli, dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię Jego –  którzy ani z krwi, ani z żądzy ciała, ani z woli męża, ale z Boga się narodzili.

Św. Jana 1.13

Kamienie szlachetne użyte w Apokalipsie do opisu Niebiańskiego Miasta

Wybierający Boga stają się jak one : I wy sami jako kamienie żywe budujcie się w dom duchowy, w kapłaństwo święte, aby składać duchowe ofiary przyjemne Bogu przez Jezusa Chrystusa.” (1 Ptr. 2:5)

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij