Przejdź do paska narzędzi

Piszemy to w tym celu, aby nasza radość była pełna

To wam oznajmiamy, co było od początku, cośmy usłyszeli o Słowie życia, co ujrzeliśmy własnymi oczami, na co patrzyliśmy i czego dotykały nasze ręce – bo życie objawiło się. Myśmy je widzieli, o nim świadczymy i głosimy wam życie wieczne, które było w Ojcu, a nam zostało objawione – oznajmiamy wam, cośmy ujrzeli i usłyszeli, abyście i wy mieli współuczestnictwo z nami. A mieć z nami współuczestnictwo znaczy: mieć je z Ojcem i Jego Synem Jezusem Chrystusem. Piszemy to w tym celu, aby nasza radość była pełna.

1 J 1,1-4

Apostołowie doświadczyli bycia z Jezusem, jego zmartwychwstania. Najważniejszego doświadczyli potem – cudownej wspólnoty z Bogiem. Smaku wieczności już w ziemskim życiu.

To dar dla wszystkich wybierających wiarę czynną w miłości ! Wciąż dostępny.

Perły Słowa

2 odpowiedzi do artykułu “Piszemy to w tym celu, aby nasza radość była pełna

  1. Mirella

    Piękne świadectwo tych, którzy usłyszeli, ujrzeli, dotknęli Słowa żywego:)))
    Tyle dyskusji ateistów i innych niewierzących, że Boga nie ma, posądzania Go o wszelkie zło o nieszczęście na świecie. A Bóg przyszedł do nas, umarł za nas, i dla nas zmartwychwstał.

    1. Tomasz Autor

      Moc tych prostych słów świadectwa dla mnie ogromna. I wyjaśnienie jak się przeżywa życie wieczne. Jako społeczność z Ojcem i Synem. Współudział – inaczej nazwane. Wielu oskarża Boga , a nie chce przyjąć Go przychodzącego do naszej wolności w Synu. Możemy powiedzieć : chcemy Ciebie Jezu i znaleźć się w dobrej rzeczywistości miłości, nadziei, pokoju i mocy. Póki jest czas, wzywajmy Imienia Pańskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide