Przejdź do paska narzędzi

Jezus się spóźnił na mszę i przyszedł dopiero na Eucharystię:)

Życie i nawrócenie Romualda Kłosa wystarczyłoby na ciekawą opowieść, ale on jednocześnie pokazuje nam świat filmu „Pasja”. Grał tam srogiego rzymskiego legionistę. Był świadkiem nawrócenia właściciela trzech nocnych lokali i zdarzenia opisanego w tytule!

Warto posłuchać jego świadectwa.

Dokładniej:

Perły świadectwa

3 odpowiedzi do artykułu “Jezus się spóźnił na mszę i przyszedł dopiero na Eucharystię:)

 1. Mirella

  Wspaniałe świadectwo:) Moją uwagę zwraca rola kobiet w życiu tego mężczyzny. Destrukcyjna…i zbawcza:) Tak…Pan szuka różnych dróg, by nas zbawić

  1. Tomasz Autor

   Niesamowite, że cios pochodził od kobiety-żony, ale i pomocna dłoń od kobiety „Pani Jadzi”. Pan chyba pokazuje w ten sposób że jego stworzenie kobiety było dobre… Potrzebne, bo są pokusy by odrzucić kobiecość z powodu grzechów kobiet.

 2. Puella Clara

  Dla mnie niesamowite jest, ile osób związanych z kręceniem filmu „Pasja” się nawróciło! A ile nawróceń było wśród widzów? Chyba ogrom. Dlatego szczególną przykrość sprawia mi przypadek Mela Gibsona, którego zawsze ceniłam, a w którego życiu nieszczególnie teraz się dzieje…

  „Jezus cię kocha!” – to zdanie ma tak ogromną moc, bo niesie w sobie Prawdę i Miłość 🙂 Błogosławieństwo dla tych, którzy uwierzą!

  Dziś rano czułam się trochę jak Romuald Kłos po przebudzeniu. Wczoraj ogarniała mnie walka duchowa, a dzisiejszy poranek był znów jak odrodzenie, dotknięcie Pana:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide