Jezus się spóźnił na mszę i przyszedł dopiero na Eucharystię:)

Życie i nawrócenie Romualda Kłosa wystarczyłoby na ciekawą opowieść, ale on jednocześnie pokazuje nam świat filmu „Pasja”. Grał tam srogiego rzymskiego legionistę. Był świadkiem nawrócenia właściciela trzech nocnych lokali i zdarzenia opisanego w tytule!

Warto posłuchać jego świadectwa.

Dokładniej:

Perły świadectwa

3 odpowiedzi do artykułu “Jezus się spóźnił na mszę i przyszedł dopiero na Eucharystię:)

 1. Mirella

  Wspaniałe świadectwo:) Moją uwagę zwraca rola kobiet w życiu tego mężczyzny. Destrukcyjna…i zbawcza:) Tak…Pan szuka różnych dróg, by nas zbawić

  1. Tomasz Autor

   Niesamowite, że cios pochodził od kobiety-żony, ale i pomocna dłoń od kobiety „Pani Jadzi”. Pan chyba pokazuje w ten sposób że jego stworzenie kobiety było dobre… Potrzebne, bo są pokusy by odrzucić kobiecość z powodu grzechów kobiet.

 2. Puella Clara

  Dla mnie niesamowite jest, ile osób związanych z kręceniem filmu „Pasja” się nawróciło! A ile nawróceń było wśród widzów? Chyba ogrom. Dlatego szczególną przykrość sprawia mi przypadek Mela Gibsona, którego zawsze ceniłam, a w którego życiu nieszczególnie teraz się dzieje…

  „Jezus cię kocha!” – to zdanie ma tak ogromną moc, bo niesie w sobie Prawdę i Miłość 🙂 Błogosławieństwo dla tych, którzy uwierzą!

  Dziś rano czułam się trochę jak Romuald Kłos po przebudzeniu. Wczoraj ogarniała mnie walka duchowa, a dzisiejszy poranek był znów jak odrodzenie, dotknięcie Pana:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij