Lecha Dokowicza ucieczka z gniazda satanizmu

lechdokowiczCo dzieje się z człowiekiem nieświadomie wciąganym w środowisko satanistyczne? Dodajmy wychowanym w rodzinie wierzącej, ale który zapomniał o Bogu…  Lech ocalał, bo w krytycznej sytuacji zawołał Ojcze Nasz! Bóg wysłał mu  Michała Archanioła!

Michał Archanioł

Michał Archanioł z klasztoru Św. Katarzyny

Nagłe uświadomienie sobie prawdy o duchowej  wojnie  jest ogromnym szokiem. Do tego, że się jest w gnieździe serzeni!  Lech został uratowany i jest teraz Bożym wojownikiem.

O nim:

 

Lech Dokowicz − polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy, dokumentalista.

Życiorys

W latach 1986-88 pracował jako oświetleniowiec w Bawarskiej Operze i Teatrze Narodowym w Monachium. W 1988 założył i do 1990 prowadził grupę teatralną Anton-Fingerle-Zentrum w Monachium. W latach 1991-94 był asystentem Chrisa Karpa, szwajcarskiego operatora filmowego. Od 1995 pracuje jako niezależny producent oraz operator filmowy. Produkował dla niemal wszystkich niemieckich stacji telewizyjnych: ARD, ZDF, PRO 7, BR, SAT 1, VIVA. Filmy dokumentalne, reportaże, seriale TV, (Wahre Wunder, Bully Hitparade, Comedy Factory, Sprechstunde bei dr. Frankenstein...). W 1999-2001 Chefoperator Media AG. Od 2001 produkcja filmów dokumentalnych dla polskiej telewizji Polsat a od 2006 produkcja i realizacja filmów dla TVP1 oraz TVP2. Kilkukrotnie nagradzany na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich w Niepokalanowie (2005, 2007, 2008 i 2010).

Jako operator i producent filmowy współtworzył niemiecką scenę techno.

Ojciec pięciorga dzieci.

Filmografia (wybór)

Linki zewnętrzne

Przypisy

  1. Autorzy filmu. www.filmobasi.pl. [dostęp 2012-12-22].

Bibliografia

source: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lech_Dokowicz
Perły świadectwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

rfwbs-slide
Przejdź do paska narzędzi