Policjanta Ali Pereza Jezus wzywający do błogosławienia bandyty

aliPolicja otrzymała meldunek o pedofilu molestującym dwie nieletnie dziewczynki. Zespołem interwencyjnym dowodził Ali Perez. Tylko, że bandyta czekał z bronią wycelowaną w drzwi … Kiedy Ali kopnął drzwi, zaczął strzelać do policjanta. Pierwszy pocisk zmiażdżył policjantowi  ramię. Potem Ali wystrzelał magazynek, ale pedofil nie został obezwładniony.  W każdej chwili mógł zostać trafiony w głowę. Wtedy zobaczył przed sobą Jezusa. Wiedział, że to oznacza albo śmierć albo cud powrotu do rodziny. Zapytał Panie czego ty chcesz. Odpowiedź była zaskakująca. Pan oczekiwał, by pobłogosławił bandytę! Mógł próbować przeładować magazynek …

Powiedział: Niech Bóg cię błogosławi bracie!  Poruszony bandyta pomógł mu nawet przybliżyć się do drzwi, ale nie zdołał ich otworzyć bo policyjne wsparcie zaczęło strzelać. Drzwi otworzyły się same! ( Ali jest pewny,  że to cud) Koledzy mogli  wynieść go z pokoju i przewieźli do szpitala.

Rany były tak poważne, że lekarze nie wierzyli w pozytywny koniec leczenia.

Cała okolica połączyła się w prośbach modlitwy o zdrowie policjanta. Przeżył i po wielu operacjach zachował częściową sprawność. Widział Jezusa przez trzy minuty i zapewnia, że wszelkie cierpienia jakich doznał są mniejsze od tego przywileju.

Jego relacja po angielsku tylko 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij