Ian McCormack połączył spotkanie z zabójczą meduzą z poznaniem Boga!

Może warto przyjrzeć się  jadowitej meduzie. Zapraszam na krótki film:

Za Wikipedią:

Chironex fleckeri, osa morska, meduza Fleckera (ang. poprawnie box jellyfish lub częściej marine stingers) – meduza występująca u północnych wybrzeży Australii oraz w sąsiednich tropikalnych wodach przybrzeżnych Oceanu Indyjskiego i Spokojnego, znajdowana także w południowo-wschodniej Azji. Jedyny przedstawiciel rodzaju Chironex.
Osiąga rozmiary piłki koszykowej, ciało przejrzyste, do 60 czułków dochodzących do 5 m długości. Żywi się skorupiakami oraz rybami.
Użądlenie tej meduzy jest niezwykle bolesne i niebezpieczne dla życia. Trucizna zawiera substancje atakujące jednocześnie skórę, system nerwowy oraz serce. Śmierć może nastąpić w kilka minut po ukąszeniu. Każdy z czułków meduzy zawiera truciznę wystarczającą do uśmiercenia 60 dorosłych osób.
Przypuszcza się, że osa morska spowodowała około 100 wypadków śmiertelnych w wodach Australii na przestrzeni ostatnich 100 lat, co stawiałoby ją w gronie najbardziej niebezpiecznych zwierząt morskich..

Posłuchajmy samego Jana opowiadającego o swej wartej wieczność przygodzie:

2 odpowiedzi do artykułu “Ian McCormack połączył spotkanie z zabójczą meduzą z poznaniem Boga!

  1. Tomasz Autor

    Ta historia zadziwia mnie do tej pory. Jak ważna jest modlitwa ZA obojętnych i nawet złych. Nagroda za przebaczenie – gigantyczna! Przebaczenie Boże to przecież miejsce w Domu, prawdziwym i wyjątkowym. Jeszcze jedno … Bóg rozmawiający z Janem na jego drodze śmierci. On jest z nami w każdej sytuacji, tylko nie zdajemy sobie z tego sprawy.

  2. Pingback: Ja przyszedłem po to, aby /owce/ miały życie i miały je w obfitości. – Perły świetlne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij