Michael Brown, żydowski hippis, który zajrzał za kurtynę Słowa!

Michael Brown, dr_michael_brownŻyd urodzony w Nowym Jorku ma zdumiewającą historię życia i równie niesamowite osiągnięcia . Opowiada o swoim życiu (angielski):

 

 

W młodości marzył o karierze muzyka rockowego i brał wszelkie możliwe narkotyki. Był hippisem. Wspomina jak po potężnej dawce LSD wszedł na środek ulicy, by popełnić samobójstwo. Gwałtownie hamujący samochód, który napotkał okazał się samochodem jego rodziców! Jego najlepsi przyjaciele zafascynowali się chrześcijaństwem i Michael postanowił wyśmiać ich wiarę. Poszedł na ich nabożeństwo. Młoda chrześcijanka z tego zgromadzenia, napisała o tym w swoim pamiętniku: Antychryst dziś przyszedł. Tak strasznie wyglądał i faktycznie się zachowywała. Doświadczył zadziwiającego dla niego doświadczenia – poczuł, że nie jest ok! Pomimo wszystko co zrobił nie czuł do tej pory żadnych wyrzutów sumienia. Następny czas, to czas wahań od narkotyków do wiary i z powrotem, aż poczuł się wypełniony przez Miłość Bożą, Narkotyki stały się przeszłością. Rodzice, zadowoleni z porzucenia narkotyków, powiedzieli mu, że teraz czas by zostawił to chrześcijaństwo i nawrócił się na judaizm. Zaprowadzili go do najsławniejszych rabinów. Na wszelkie argumenty Michaela odpowiadali mu, ze posługuje się angielskimi przykładami Biblii, które są fatalne. Brown postanowił zgłębić problem do samego dna, godząc się na wszelkie konsekwencje z uczciwego poznania. Został znawcą języków wschodnich i dostał naukowy tytuł doktora. Podjął się debaty z rabinami i tak zwanymi „kontrmisjonarzami” starającymi się powstrzymać powrót Żydów do Jeshui – Jezusa. Warunek jaki postawił – rozmowy sa otwarte dla publiczności. (angielski).

 

Michael jest aktywny do dziś i mozna jego wypowiedzi czytać między innymi na  Twitterze

Perły świadectwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

rfwbs-slide

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij